Булінг: як діяти батькам і дітям

Порядок

подання та розгляду заяв, а також реагування на доведені випадки булінгу у закладі освіти.

1. Якщо батьки помітили ознаки цькування – поговоріть з дитиною та з'ясуйте у неї якнайбільше фактів. Якщо Ви впевнилися, що булінг мав місце:

2. Зверніться з заявою до адміністрації закладу (заява повинна бути офіційно зареєстрована)

3. За наказом директора в закладі освіти створюється комісія, що розглядає випадок булінгу (цькування)

4. Якщо комісія визнає факт булігу (цькування), то адміністрація закладу повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей

5. Якщо факти свідчать про будінг (цькування) із боку педагогічного працівника, необхідно подати заяву в Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою:

М. Київ, вул. Закревського, 15-а

або за електронною адресою: uo_desnrda@kmda.gov.ua

6. В подальшому, матеріали розслідування фактів булінгу (цькування) можуть бути передані до суду

P.S.

До кого звертатись в разі підозри на випадок булінгу (цькування) в спеціалізованій школі № 207:

Директор – Бєлкіна Оксана Григорівна

Заст. Директора з виховної роботи – Шевченко Тетяна Миколаївна