Скаутська акція "Смак голоду"

2014-11-21

/Files/images/HlH5gFd181s.jpg

З ініціативи скаутського гурта "Епіцентр", що працює на базі нашої школи, до річниці вшанування пам'яті жертв Голодомору була проведена акція "Смак голоду".

1932-33 роки для України були чи не найважчими, проте український народ сильний та нездоланний і зміг це пережити.

Знаючи історію, причини та наслідки голоду, скаути нашої школи вирішити провести цю акцію, в ході якої кожен бажаючий міг навчитися випікати справжній український хліб.

Всі разом ми замішували три види тіста, чекали поки воно буде готове для випікання,ліпили балабушки та потім годували учнів.

Хліб спечений своїми руками чи не найсмачніший в світі, а головне, що кожен з нас міг винести з цієї акції, щось корисне для себе.

/Files/images/IMG_5262.JPG/Files/images/IMG_5284.JPG/Files/images/IMG_5295.JPG/Files/images/IMG_5272.JPG/Files/images/IMG_5305.JPG