• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районний конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»

Районний конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»

2014-12-10

/Files/images/nemtsyi/20141210_150641.jpg

Учні спеціалізованої середньої школи № 207 з поглибленим вивченням англійської мови, які вивчають німецьку, взяли участь у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини», що проходив у середній загальноосвітній школі № 270 10 грудня 2014 року.

Наші учні презентували місто Гамбург з його багатою історією, визначними місцями, загадковими легендами, чарівною природою, різноманітними святами та цікавими традиціями. Під час виступу нашими учнями була виконана різдвяна німецька пісенька «Kling Glöckchen, Klingelingelin!» у супроводі живої музики, яку створила на сцені своєю чарівною грою на флейті учениця 8-В класу Грицун Вікторія. На різдвяному ярмарку наша школа представила традиційні німецькі різдвяні поробки, торт у вигляді прапору Німеччини та газету у вигляді величезної різдвяної листівки, що символізує «ворота до світу» („Tor zur Welt“) – друга назва Гамбурга, яку він отримав завдяки своєму порту, найбільшому в Німеччині та третьому за величиною в світі.

Учнів на конкурс готували вчителі німецької мови Вальчук Марія Ігорівна та Завгородня Тетяна Анатоліївна.

Участь у даному конкурсі ще раз підтвердила, що наша школа – одна велика сім’я.

Учасники конкурсу «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»: Марчук Анастасія – 6-Б; Гарькавий Данило – 6-Б; Григоренко Сергій – 8-А; Савенок Ксенія – 8-А; Товбер Владислава – 8-Б; Козубенко Анна – 8-Б; Грицун Вікторія – 8-В; Костенко Валерія – 8-В;Шмідт Мері – 8-В; Малаєва Марина – 8-В; Паша-заде Гасан – 9-А.

/Files/images/nemtsyi/P1200524.JPG/Files/images/nemtsyi/P1200520.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 110