Участь у Всесвітньому Jota Joti

2015-10-16

/Files/images/IMG_0985.JPG

Скаути гурта "Епіцентр", що працює на базі школи взяли участь у щорічному заході Всесвітньої організації Скаутського руху (WOSM) - JOTA/JOTI.

JOTA - Jamboree on the air вперше з'явилось у 1957 році під час святкування 50 річчя Всесвітнього Скаутського руху. Цей захід був впроваджений для спілкування та обміну досвідом між скаутами по всій земній кулі. JOTA завжди проходить у треті вихідні жовтня, цього року відбувається 58-ий air connect. Вражаюче!

JOTI - Jamboree on the internet. Розвиток технологій не стоїть на місці і вже через декілька років після першого JOTA з'явилися ще більш широкі можливості спілкування між скаутами - інтернет. У 1995 році впроваджується JOTI і відразу стає невід'ємною частиною JOTA. За допомогою інтернет технологій скаути мають можливість спілкуватись в чаті, обмінюватися фото і відео повідомленнями та звичайно спілкуватись в онлайн за допомогою відеочату.

Через мережу інтернет ми змогли поспілкуватися зі скаутами всіх материків нашої планети, це були представники таких країн як Філіпіни, Алжир, США, Хорватія, Індонезія, Боснія і Герцоговина, Японія, Франція, Німеччина, Канада, Мексика, Болгарія, Австралія, Велика Британія, Кіпр, Чилі, Зімбабве.Такий спосіб спілкування допомагає дізнатися про скаутинг в інших країнах, нам показали національні хустки, нашивки та прапори, це надзвичайно цікаво, тому тримаємо зв'язок далі./Files/images/IMG_0972.JPG/Files/images/IMG_0978.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 69