• Ви знаходитесь тут:

Вітаємо з перемогою учня 11 А класу Зінченко Романа!

2014-01-24

Команда СШ №207

Гарною щорічною традицією до Дня захисника Вітчизни є участь в фестивалі-конкурсі «Маю честь!», цьогорічним представником нашої школи став учень 11-А класу Зінченко Роман.

Конкурс складався з двох етапів: військово-силової підготовки та художньої самодіяльності. Яскраво та феєрично ми пройшли відбірко вий тур та потрапили до фіналу!Виступ

Одним з завдань фінальної частини була презентація військової професії, якою для нас стала професія моряка. Хто краще може розповісти про недоліки та переваги моряків, як не капітан дальнього плавання Врунгель Христофор Боніфатович? Разом з своїм помічником Ломом, та його найкращим другом коком ми розповіли як насправді виглядає професія моряка.

Наступним випробуванням стала розповідь про лицаря роду, котрий проходив військову службу в армії. Прадідусь Роми воював під час Великої Вітчизняної війни, чим Рома і пишається і кого вважає справжнім лицарем свого роду. Зі сцени був зачитаний лист, котрий одного дня отримала прабабуся нашого представника. Надія, любов, щирі почуття були передані в словах на вже пошарпаному та перечитаному тисячі разів листку. Співаки

Не стало важким для нас завданням виконати пісню про військову відвагу та честь. І не відпливаючи далеко від моря учасниками була виконана композиція «Синее море», адже честь для моряка – це найважливіше, що є в його житті.

Та звичайно конкурс «У солдата вихідник», під час якого учасник повинен продемонструвати свої таланти та вміння. Це взагалі не складно для містера сш№ 207, адже Рома і танцює, і співає та грає на музичних інструментах, справжній набір скарбів.Моряки

І ось, оголошення результатів, хвилююча мить, четверте місце, третє, і тут ми чуємо «Друге місце отримує Зінченко Роман, учень спеціалізованої школи № 207»! Хвиля радості охопила і Рому і нашу команду підтримки!

«І відважний, і сміливий,

мужній статній і красивий.

Рома Зінченко - моряк,

207-ї добряк!»- почали лунати з залу!

Ми щиро вітаємо Рому з заслуженим другим місцем!

Рома Зінченко

Попередня Квітень 2024 Наступна