• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка)

2017-04-10

У Чернівцях відбулася церемонія нагородження переможців ІІ-го Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Змагання юних талантів відбувалося в семи визначених номінаціях: «Декламація», «Інсценізація», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Вокал». Переможцями цього конкурс стали й учні нашої школи:

Номінація «Малюнок»:

Гладкий Олексій

II місце

Номінація «Декламація»:

Копич Олександр

Полюх Вікторія

І місце

Левченко Діана

Слупіцька Лідія

ІІ місце

Найщиріші вітання переможцям! Бажаємо успіху, міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, невичерпного оптимізму, досягнення нових вершин і перемог!