• Ви знаходитесь тут:

Майстер-клас "Декупаж рамки для фото"

2018-02-03

Декупаж

Лариса Петрівна Коломієць, викладач хімії та трудового навчання спеціалізованої школи
№ 207 з поглибленим вивченням англійської мови в рамках проекту «Cool school! І ніякого навчання »в ТРЦ РайON не тільки провела для дітей майстер-клас« Декупаж рамки для фото », а й показала маленьким гостям незвичайні хімічні досліди і перетворення речовин.

- Уже десять років я працюю в школі. Добре малюю, тому спочатку вела уроки малювання, потім стала викладати працю, а пізніше - хімію. Що змінилося за ці роки? В першу чергу змінилися батьки, вони стали дуже вимогливими до педагогів. Діти все ті ж - шості, сьомі, восьмі класи дуже хочуть працювати. В'яжуть, вишивають, все роблять із задоволенням.

На уроках діти люблять колективні проекти. Я поєдную їх у невеликі групи і команди.

На уроках хімії дітям подобаються лабораторні роботи, навіть, домашні. Нещодавно на уроці отримували кисень, завдання додому - вивчити, як впливає на картоплю перекис водню. Коли проходили тему «Індикатори», розбиралися, як діє сік буряка в кислому, лужному, нейтральному середовищі. Потім робимо фото і відео своїх дослідів. Цікаво не тільки дітям, але навіть батькам!

ДекупажДекупаж

Попередня Квітень 2024 Наступна