2019-04-19
17 квітня 2019 року на засіданні експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Грінченка ЗЗСО № №39, 207, 249, 250 263, 313 Деснянського району про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою «Модель методичного Центру відкритої освіти з програмування та веб-дизайну в середній школі».
Про перебіг експериментальної роботи доповідали І.П.Воротникова, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Грінченка, кандидат педагогічних наук; С.Б. Агафонова, методист РНМЦ, учитель інформатики школи №263; Л.М. Сизоненко, заступник директора з навчально-виховної роботи СШ № 250, учитель математики та інформатики.
- урахування індивідуально-вікових особливостей учнів, рівень розвитку їхніх інтересів та здібностей;
- формування інноваційного типу мислення, культури та поведінки учнів;
- формування другого та третього рівнів ІКТ компетентностей відповідно до норм ЮНЕСКО;
- забезпечення інформаційного, матеріально-технічного, технологічного та кадрового потенціалу дослідно-експериментальної роботи;
- вибір форм і методів організації відкритої освіти в навчальних закладах столиці.
Упродовж експерименту зростала кількість учнів, які стали переможцями в районних та міських олімпіадах з комп’ютерної графіки та анімації.
2016 – 2017 н.р.
№ з/п | Назва конкурсу , олімпіади , МАН | П.І.Б. переможця (І-ІІІ місце), клас | Районний /міський /республіканський етап | П.І.Б. вчителя | |
| Олімпіада, комп’ютерна графіка | Коляда Олександра Олексіївна, І м., 6-А ІІ місце | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 1 |
Коломієць Марія Романівна, І м., 8-В | Районний етап | Новицька Н.Б. | 2. | ||
Толочко Анастасія Дмитрівна, І м., 7-А ІІІ місце | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 3. | ||
Нагорна Анастасія Іванівна, І м., 8-Б ІІ місце | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 4. | ||
Гладка Ірина Віталіївна, І м., 9-А ІІ місце | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 5. | ||
Прокопчук Аліна Андріївна, І м., 9-А ІІІ місце | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 6. | ||
Солонина Дарина Євгенівна, ІІ м., 10-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 7. | ||
Товкач Анастасія Генадіївна, І м., 10-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 8. | ||
| Олімпіада, комп’ютерна анімація | Гладка Ірина Віталіївна, І м., 9-А ІІІ місце | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 9. |
Прокопчук Аліна Андріївна, І м., 9-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 10. | ||
Солонина Дарина Євгенівна, І м., 10-А ІІІ місце | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 11. | ||
Товкач Анастасія Генадіївна, ІІ м., 10-А ІІ місце | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 1. |
2017 – 2018 н.р.
№ з/п | Назва конкурсу , олімпіади , МАН | П.І.Б. переможця (І-ІІІ місце), клас | Районний /міський /республіканський етап | П.І.Б. вчителя | |
| Олімпіада, комп’ютерна графіка | Коляда Олександра Олексіївна, І м., 7-А ІІІ м. | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 1. |
Коломієць Марія Романівна, І м., 8-В | Районний етап | Новицька Н.Б. | 2. | ||
Толочко Анастасія Дмитрівна, ІІ м., 8-А | Районний етап
| Новицька Н.Б. | 2. | ||
Нагорна Анастасія Іванівна, ІІІ м., 9-Б | Районний етап | Новицька Н.Б. | 4. | ||
Гладка Ірина Віталіївна, І м., 10-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 5. | ||
Прокопчук Аліна Андріївна, І м., 10-А ІІІ місце | Районний етап
| Новицька Н.Б. | 6. | ||
Солонина Дарина Євгенівна, І м., 11-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 7. | ||
Товкач Анастасія Генадіївна, І м., 11-А І м. | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 8. | ||
| Олімпіада, комп’ютерна анімація | Гладка Ірина Віталіївна, І м., 10-А ІІ м. | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 9. |
Прокопчук Аліна Андріївна, ІІ м., 10-А | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 10. | ||
Солонина Дарина Євгенівна, і м., 11-А | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 11. | ||
Товкач Анастасія Генадіївна, ІІ м., 11-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 12. | ||
Коляда Олександра Олексіївна, І м., 7-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 13. |
2018 – 2019 н.р.
№ з/п | Назва конкурсу , олімпіади , МАН | П.І.Б. переможця (І-ІІІ місце), клас | Районний /міський /республіканський етап | П.І.Б. вчителя | |
| Олімпіада, комп’ютерна графіка | Коляда Олександра Олексіївна, І м., 8-А І м. | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 1. |
Зуєва Олександра, І м., 7-А ІІІ м. | Районний етап
| Новицька Н.Б. | 2. | ||
Єгорова Ангеліна, І м., 7-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 2. | ||
Дяденко Діана, ІІ м., | Районний етап | Новицька Н.Б. | 4. | ||
Гладка Ірина Віталіївна, І м., 11-А | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. Новицька Н.Б. | 5. | ||
Прокопчук Аліна Андріївна, ІІ м., 11-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 6. | ||
Костюкова Анна Дмитрівна, ІІ м., 6-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 7. | ||
Яковнеко Анастасія Валентинівна, ІІІ м., | Районний етап | Новицька Н.Б. | 8. | ||
| Олімпіада, комп’ютерна анімація | Гладка Ірина Віталіївна, І м., 11-А ІІ м. | Районний етап Міський етап | Новицька Н.Б. | 9. |
Прокопчук Аліна Андріївна, І м., 11-А | Районний етап | Новицька Н.Б. | 10. | ||
Коляда Олександра Олексіївна, ІІІ м., 8-А ІІІ м. | Районний етап
| Новицька Н.Б. | 11. |
Батькам майбутніх першокласників
Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців
Опікуємось долею безпритульних тварин
Усі НовиниБерезень 2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |