• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою «Модель методичного Центру відкритої освіти з програмування та веб-дизайну в середній школі»

Про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою «Модель методичного Центру відкритої освіти з програмування та веб-дизайну в середній школі»

2019-04-19

Відкрита освіта

17 квітня 2019 року на засіданні експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Грінченка ЗЗСО № №39, 207, 249, 250 263, 313 Деснянського району про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою «Модель методичного Центру відкритої освіти з програмування та веб-дизайну в середній школі».

Про перебіг експериментальної роботи доповідали І.П.Воротникова, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Грінченка, кандидат педагогічних наук; С.Б. Агафонова, методист РНМЦ, учитель інформатики школи №263; Л.М. Сизоненко, заступник директора з навчально-виховної роботи СШ № 250, учитель математики та інформатики.

ЕкспериментЕксперимент
У результаті дослідно-експериментальної роботи було створено методичний Центр відкритої освіти, зорієнтований на:

- урахування індивідуально-вікових особливостей учнів, рівень розвитку їхніх інтересів та здібностей;

- формування інноваційного типу мислення, культури та поведінки учнів;

- формування другого та третього рівнів ІКТ компетентностей відповідно до норм ЮНЕСКО;

- забезпечення інформаційного, матеріально-технічного, технологічного та кадрового потенціалу дослідно-експериментальної роботи;

- вибір форм і методів організації відкритої освіти в навчальних закладах столиці.

Про ефективність експериментальної діяльності свідчать результати районних та міських олімпіад з інформатики
Ми оцінили результативність роботи за кількістю призових місць у Всеукраїнських олімпіадах

Упродовж експерименту зростала кількість учнів, які стали переможцями в районних та міських олімпіадах з комп’ютерної графіки та анімації.

2016 – 2017 н.р.

№ з/п

Назва конкурсу ,

олімпіади , МАН

П.І.Б. переможця

(І-ІІІ місце), клас

Районний /міський /республіканський

етап

П.І.Б. вчителя

Олімпіада, комп’ютерна графіка

Коляда Олександра Олексіївна, І м., 6-А

ІІ місце

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

1

Коломієць Марія Романівна, І м., 8-В

Районний етап

Новицька Н.Б.

2.

Толочко Анастасія Дмитрівна, І м., 7-А

ІІІ місце

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

3.

Нагорна Анастасія Іванівна, І м., 8-Б

ІІ місце

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

4.

Гладка Ірина Віталіївна, І м., 9-А

ІІ місце

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

5.

Прокопчук Аліна Андріївна, І м., 9-А

ІІІ місце

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

6.

Солонина Дарина Євгенівна, ІІ м., 10-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

7.

Товкач Анастасія Генадіївна, І м., 10-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

8.

Олімпіада, комп’ютерна анімація

Гладка Ірина Віталіївна, І м., 9-А

ІІІ місце

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

9.

Прокопчук Аліна Андріївна, І м., 9-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

10.

Солонина Дарина Євгенівна, І м., 10-А

ІІІ місце

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

11.

Товкач Анастасія Генадіївна, ІІ м., 10-А

ІІ місце

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

1.

2017 – 2018 н.р.

№ з/п

Назва конкурсу ,

олімпіади , МАН

П.І.Б. переможця

(І-ІІІ місце), клас

Районний /міський /республіканський

етап

П.І.Б. вчителя

Олімпіада, комп’ютерна графіка

Коляда Олександра Олексіївна, І м., 7-А

ІІІ м.

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

1.

Коломієць Марія Романівна, І м., 8-В

Районний етап

Новицька Н.Б.

2.

Толочко Анастасія Дмитрівна, ІІ м., 8-А
ІІІ м.

Районний етап


Міський етап

Новицька Н.Б.

2.

Нагорна Анастасія Іванівна, ІІІ м., 9-Б

Районний етап

Новицька Н.Б.

4.

Гладка Ірина Віталіївна, І м., 10-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

5.

Прокопчук Аліна Андріївна, І м., 10-А

ІІІ місце

Районний етап


Міський етап

Новицька Н.Б.

6.

Солонина Дарина Євгенівна, І м., 11-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

7.

Товкач Анастасія Генадіївна, І м., 11-А

І м.

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

8.

Олімпіада, комп’ютерна анімація

Гладка Ірина Віталіївна, І м., 10-А

ІІ м.

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

9.

Прокопчук Аліна Андріївна, ІІ м., 10-А
ІІІ м.

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

10.

Солонина Дарина Євгенівна, і м., 11-А
ІІ м.

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

11.

Товкач Анастасія Генадіївна, ІІ м., 11-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

12.

Коляда Олександра Олексіївна, І м., 7-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

13.

2018 – 2019 н.р.

№ з/п

Назва конкурсу ,

олімпіади , МАН

П.І.Б. переможця

(І-ІІІ місце), клас

Районний /міський /республіканський

етап

П.І.Б. вчителя

Олімпіада, комп’ютерна графіка

Коляда Олександра Олексіївна, І м., 8-А

І м.

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

1.

Зуєва Олександра, І м., 7-А

ІІІ м.

Районний етап


Міський етап

Новицька Н.Б.

2.

Єгорова Ангеліна, І м., 7-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

2.

Дяденко Діана, ІІ м.,
7-Б

Районний етап

Новицька Н.Б.

4.

Гладка Ірина Віталіївна, І м., 11-А
І м.

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

Новицька Н.Б.

5.

Прокопчук Аліна Андріївна, ІІ м., 11-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

6.

Костюкова Анна Дмитрівна, ІІ м., 6-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

7.

Яковнеко Анастасія Валентинівна, ІІІ м.,
6-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

8.

Олімпіада, комп’ютерна анімація

Гладка Ірина Віталіївна, І м., 11-А

ІІ м.

Районний етап

Міський етап

Новицька Н.Б.

9.

Прокопчук Аліна Андріївна, І м., 11-А

Районний етап

Новицька Н.Б.

10.

Коляда Олександра Олексіївна, ІІІ м., 8-А

ІІІ м.

Районний етап


Міський етап

Новицька Н.Б.

11.

Кiлькiсть переглядiв: 23