Свято 8 березня

2014-03-07

концерт

Людське життя - це музика звучання

Яка лунає з клавішей роялю.

І змінюються звуки ті чарівні

Спочатку чорні, ну а потім білі.

Такими милозвучними словами розпочалося в нашій школі свято 8 березня.

8 березня – завжди добре та щире свято, коли всі чоловіки хочуть зробити якнайкраще для своїх любих жінок. І звичайно Рада старшокласників нашої школи не могла не привітати наших вчителів. Темою для цьогорічного свята стала плинність життя, чорна та біли смуги.

Жизнь как зебра – она полосата.

Черно-белое моно кино,

Но ведь знаем что белому цвету

Яркой краской быть суждено.

Підтвердженням цих слів став танець у виконанні учениць 8 та 9 класів «Зебра», котрий не на жарт підняв настрій.

Відкриттям нашого концерту стала презентація першої авторської пісні музичного гурту школи. Слова та музика злилися разом у чудовому та щирому виконанні.

Жінка – таке чудове та тендітне створіння, котра ніколи не може без сильної опори чоловіка. Як б жінка могла самостійно навчитись керувати автомобілем, як могла сама би зібрати всі свої речі та косметику до однієї валізи, як би могла служити в армії? Ніяк, і своїми виступами ми довели, що жінка без чоловіка не може.

Не дивлячись на чорно-білість нашого концерту ми не забули, що в житті є і інші кольори і тому дуже символічним став танець з різнокольоровими стрічками у виконанні танцювального колективу школи.

Якого б віку жінка не була

Вона чарівна в будь-яку годину.

Стара бабуся буде чарівна,

Коли вона кохана і єдина.

Ніколи не можна забувати про наших мам, бабусь, про наших нарідніших жінок і тому ми провели невеличке опитування, яка жінка для вас найважливіша, а результати зафіксували на відео та презентували рідним вчителям. Чудово, коли учні школи говорять про свою любов до мам та бабусь і тому учениця першого класу прочитала нам вірш про рідну бабусю.

А на завершення наші хлопці спробували відчути себе жінками та озброївшись каблуками, макіяжем показали себе у всій красі викликавши при цьому найякскаріші емоції та враження у глядачів!

Поздравляем с празником

С женским днем!

И желаем радости и удач во всем.

Пусть мужчины громко бьют в сплошной набат.

В мире воцарился вновь матриархат.

Разве это плохо? Всем пора бы знать

Род людской извечно продолжает мать.

концертконцерт

Попередня Квітень 2024 Наступна