Інформаційні технології в навчанні

2014-05-22

Дизайн кабінетів

22 травня в СШ №207 серед учнів 10-х класів відбувся захист проектів з предмету технології: «Технологія дизайну шкільних та офісних інтер’єрів».

Основним принципом розробки проектів, над якими учні працювали весь другий семестр, був творчий підхід. Вчитель тільки заохочував учнів до пошуку тієї інформації, яка є найбільш цікавою особисто для них, і, на їх думку, дозволить оптимальними та оригінальними методами досягти поставленої мети.

Все необхідне для виконання проекту – від теоретичних відомостей до технологічних прийомів – учні знайшли та скомпонували самостійно. А завданням вчителя було формування відповідних умов та навичок для виконання цієї творчої, навчально-пошукової роботи.

3-D візуалізація дизайн-проектів інтер’єрів створювалась за допомогою програм 3-D графіки: SketchUp, Sweet Home 3D , Planner 5D. Вони вирізняються простотою, вартістю, невибагливістю до ресурсів персонального комп’ютера. Заняття проводились в кабінеті інформатики.

Захист проектів здійснювався за таким планом: чи відповідає створений проект задуму, розробленим критеріям; які орієнтовні матеріальні затрати та скільки часу необхідно для реалізації проекту; які технологічні та естетико-конструкторські новації характерні для даного проекту; яка орієнтовна вартість втілення проекту та її порівняння з вартістю аналогічних проектів; які труднощі виникли під час виконання творчого проекту та шлях їх подолання; порівняння реальних результатів із завданнями, які планувалися з виконання творчого проекту; чому отримали саме такий результат; що потрібно зробити для досягнення кращих результатів проектування; плани на майбутнє.

Для захисту проектів використовувались презентації проектів, виконані в програмі Power Point.

Найбільш вдалими і цікавими виявились проекти кабінетів:

математики (Коновал Вікторія 10А),

англійської мови (Бойко Ірина, Сосновська Марія, Мішина Марина,
Малікова Олександра 10А, Цвік Лідія, Кулик Катерина 10Б клас),

молодших класів (Борець Аліна 10А клас),

інформатики (Заєць Ірина, Труневич Анна 10А клас),

хімії (Захарчук Богдан 10А клас),

біології (Палатовська Тетяна, Котенок Тетяна 10Б клас),

географії (Надольський Роман, Пасова Наталія, Волощук Назарій 10Б
клас),

української мови (Комишна Наталія 10Б клас),

французької мови (Дяченко Анна 10Б клас),

шкільної їдальні (Шаховець Євгенія 10А клас, Кобилінська Юлія 10Б

клас),

шкільної бібліотеки (Вовченко Вероніка, Довбій Валентина 10А клас),
Ради самоврядування (Слонецька Вікторія 10Б клас).

Дизайн кабінетівДизайн кабінетів
Дизайн кабінетів