Проект "Інформація вирішує все"

Одним з напрямків роботи в проекті є профорієнтація. Учні школи мають можливість працювати з програмно- апаратним комплексом «Мотивація розвитку зацікавленості до професійного самовизначення» центру зайнятості, за допомогою якого можуть дізнатися про актуальні професії на ринку праці та обрати для себе свою професію. Регулярно з учнями 9-х та 11-х класів проводиться активна профорієнтаційна робота представниками вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста Києва. Окремим напрямком роботи соціально-психологічної служби школи є профорієнтація та життєвий вибір учнів. В школі вже протягом п’яти років працює гурток «Технологія успіху», заняття в якому проводить соціальний педагог школи Зайкіна О.П.Проект

Адміністрація школи підписала угоди з багатьма вищими та професійно-технічними навчальними закладами:

КНТЕУ;

Київський університет права НАНУ;

Інститут обдарованої дитини НАПМ України;

Міжнародна Академія управління персоналом;

Київський міжнародний університет;

Національний авіаційний університет;

Національний університет харчових технологій;

Київський національний педагогічний університет імені М. Драгоманова;

Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку;

Київський будівельний технікум;

Київський славістичний університет

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»;

Академія муніципального управління;

Київський університет туризму, економіки і права.

які протягом року разом з педагогічним колективом проводять профорієнтаційні заходи.

Гуманітарна спеціалізація школи сприяє тому, що випускники обирають професії гуманітарного напрямку, про це свідчить статистика:

Рік

10 клас сш

Інші навчальні заклади

Технікуми

Училища

Педагогічні навчальні заклади

Гуманітарні

Технічні

Працевлаштування 9 кл. 2010-2013 р.

Рік

Всього випускників

ВНЗ

Технікум

Училище

Працюють

Педагогічні навчальні заклади

Технічні

Гуманітарні

Працевлаштування 11 кл. 2010-2013 р.

Ще одним напрямком роботи проекту «Інформація вирішує все» є випуск шкільної газети «My Generation». Раз на місяць редакція випускає номер газети, в якому розповідається про актуальні проблеми сьогодення, заходи, що проводяться в школі, соціологічні опитування, статті на цікаву тематику котра хвилює учнів. Кожного року оновлюється склад редакційної колегії до якої входять учнів 8-11 класів. Випуск 2

Дуже люблять учні нашої школи стінні газети з фотографіями, котрі ілюструють всі шкільні заходи. Серія газет «Шкільний калейдоскоп» освітлює всі свята, всіх учасників та всі враження,котрі залишилися після їх проведення.

Протягом року редколегії класів випускають тематичні стінні газети: «Анти СНІД», « Екологія України: за і проти», « Чому модно бути здоровим?», «Мій домашній улюбленець», «Тарас Шевченко», «Хроніка історичних подій» тощо та займаються оформленням класних куточків.

Під час проведення тематичних тижнів учні разом з батьками випускають стіннівки з предметними вікторинами, конкурсами, головоломками та іншим.

В зв’язку з тим, що 2013-2014 навчальний рік в спеціалізованій школі № 207 оголошено роком екології ред. колегія зробила спеціальні стенди «ЗБЕРЕЖИ» та «Рік екології в школі».

Одним із завдань редколегії школи є випуск стін-газет та плакатів профілактичної тематики: «Подивись в обличчя СНІДу», «Молодь обирає здоров’я». Підтвердженням якості робіт є перемоги в районних конкурсах плакатів «Подивись в обличчя СНІДу» та інших.

Протягом року учні 1-11 класів відвідують різноманітні виставки, музеї, організовані екскурсії на підприємства, фірми. Яскраві враження та знайомство з професіями, а також з історією, технічними досягненнями в різних галузях життя отримують учні під час відвідування: Київського планетарію (абонементи мають три класи), виставки «Таємниці тіла», «Титанік», Водно-інформаційного центру, музею популярної техніки Експериментаніум, музей авіації, завод «Coca-Cola», завод «Оболонь», хлібзаводи, фабрика «ROSHEN», фабрика «Поліграфіст», видавництво «Пізнайко», Верховна Рада, музей архітектури і побуду Пирогово, музей Гончара, музей декоративного мистецтва, парк «Київська Русь», музей Битва за Київ 1943 року. Крім того пізнавальні екскурсії відбуваються за участю працівників Мобільного планетарію, музею історії паперу, студії «Весела хімія», музею ткацтва, музею історії друкарства та багато інших.

Раз на місяць учні всіх вікових категорій переглядають вистави Київських театрів, що відбуваються в приміщені школи та виїжджають безпосередньо до самого театру .Найбільше нам подобаються вистави театру на Липках, театр Драми і комедії на лівому березі, просвітницький театр Інни Охрімець тощо.

Попередня Липень 2019 Наступна