Проект "Спорт"

В процесі формування патріотичної свідомості молодого покоління обов’язковою складовою є спортивна підготовка молоді та пропаганда здорового способу життя. Це реалізується через проект «Спорт» В школі працює 2 спортивних зали ( великий і малий). На їх базі функціонують 8 гуртків спортивно-масової роботи - це:

* Футбол;

* Кендо;

* Ритміка;

* Спортивні танці;

* Кіокушин-карате;

* Вільна боротьба;

* Туристичний;

* Шахова королева.
Проект

Вихованці гуртків беруть участь у районних,міських, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Учасники гуртка спортивні танці неодноразово ставали переможцями Всеукраїнських змагань з сучасного танцю, а також призерами Всесвітніх конкурсів в Польщі та інших країнах Європи.

Серед основних заходів спортивного напрямку кожен рік можна назвати:

* Змагання велосипедистів;

* Змагання з різних видів спорту (Веселі старти, піонербол, тощо);

* День збройних сил України. Воєнно-спортивні змагання для учнів 10-11кл.;

* Районні спортивні змагання протягом року;

* Участь у міжрайонному турнірі з міні-футболу дворових команд (2013р. І місце);

* Участь шкільних команд в турнірі з міні-футболу 3х3;

* Участь в змаганнях з футболу шкільної футбольної ліги за спартакіади учнівської молоді;

* Участь в акції «Пробіг заради життя» на Хрещатику;

* Участь в районному святі «Деснянські мандри» до Всесвітнього дня туризму;
Проект

* Символічним для початку нового навчального року та відзначенням дня туризму є підкорення найвищої точки України г. Говерла активом школи. На вихідні актив школи вирушає до Івано-Франківська звідки починається подорож, одразу з вокзалу ми вирушаємо до підніжжя гори. Озброївшись туристським спорядженням і незважаючи на всі складності ми піднімаємося на 2 061 м над рівнем моря і так кожного вересня з 2005 року.

* Команда школи посіла 3 місце на районних змаганнях «Підніми козака»;

* Гра «12 записок»:

ПроектТрадиційною для школи є гра «12 записок», найчастіше вона проводиться в лісі, але цього року, в зв’язку з тим, що цей рік «Рік екології», вона проходила на території школи. Для гри було створено 12 станцій:

v Станція «HELR ME» - на станції потрібно вміти пояснити іноземцю англійською мовою як знайти той чи інший об’єкт в місті Києві;

v Станція «Орігамі та витинанки» - на станції необхідно створити орігамі за запропонованим прикладом;

v Станція «Екологічна стежина» - на станції відбувається посадка дерев та квітів та необхідно дати відповіді на питання «Лікарські рослини України»;Проект

v Станція «Український рушник» - 4 учасники малюють загальношкільний рушник,а останні відповідають на питання з українознавства (лінії, кольори, позначення, символи на рушниках, писанках та в український хаті);

v Станція «Перша допомога» - завданням станції є: зробити перев’язку заданої частини тіла;

v Станція «Екоскульптура» - чергові на станції навчали як правильно робити еко-стільчики з пластикових пляшок;

v Станція «Морська» - В програмі: переправа через павутину, зав’язування вузлів ткацко-рибацький, провідник, морський; перетягування канатів.

v Станція «Царство рослин і тварин» - Знайти з запропонованих рослин ті, які відповідають крупам, що розміщені на столі, а також визначити за співом голос якої пташки ви чуєте;

v Станція «Спортивна» - необхідно пройти спортивну естафету;

v Станція «Чарівний вогонь» - навчає як розкласти багаття двох форм та правильно гасити вогонь;

v Станція «Географічна» - потрібно позначити різнокольоровими олівцями міста та села де відпочивали або бували учні класу. Відповісти на питання з географії України;

v Станція «Велотрек» - Одна дівчинка та двоє хлопців повинні проїхати запропонований маршрут на велосипеді. Останні учасники команди відповідають на питання правил дорожнього руху для велосипедистів.