Проект "Таланти твої, 207-а!"

Для різнобічного і гармонійного розвитку підростаючої особистості необхідно створити середовище в якому кожен учень міг розкрити і реалізувати всі свої нахили та здібності. Таким середовищем для учнів школи і стала реалізація проекту «Таланти твої, 207-а!». Більше 10ти років традиційними в школі є Осінній та Зимовий бали, що проводяться для учнів 8-11 класів. /Files/images/vihovna_robota/IMG_8099.JPG

На Осінньому балу пари-учасниці та групи їх підтримки можуть показати всі свої таланти: художні, співочі, артистичні, танцювальні. Це свято особливе тим, що на ньому обирається містер та міс школи. До цього свята всі готуються заздалегідь і нетерпляче його чекають.

До дня Святого Валентина в школі проходить Зимовий бал – це казка, яку пишуть і в якій виступають разом з учнями вчителі та члени адміністрації школи. Тематика казок різноманітна та всі вони стосуються світлих та яскравих почуттів: кохання, дружби, пошуку себе, вірності, честі і гідності. Це можна зрозуміти з назв самих казок: «Маскарад», «Казкова історія кохання», «Бал у Попелюшки», та інші.

Казково і неповторно проходять новорічні свята в школі № 207 – це кожен раз нова казка у виконанні учнів школи з іграми і конкурсами, котра на дві години зачаровує зал. До нас в гості завжди радо приходять не тільки учні, але ї їх батьки, бабусі, дідусі, сестрички, братики та інші жителі мікрорайону школи. /Files/images/vihovna_robota/IMG_0798.JPG

Свої таланти учні показують не тільки в школі, а і за її межами. Одним з таких показників талановитості наших учнів є конкурс Міс Десняночка в якому наші прекрасні дівчата брали участь не одноразово і їх талант був оцінений.

Рік

Учасниця

Новицька Катерина

Перша віце-міс

Кудрик Тетяна

Друга віце-міс

Вапельник Василина

Міс Десняночка

Гірда Юлія

Друга віце-міс

Шишкіна Алла

Перша віце-міс

Вже більше десяти років «фішкою» нашої школи є КВК. Наші перемоги в районних фестивалях-конкурсах КВК «З посмішкою в ХХІ столітті», КВК Юних пожежників в районі і місті говорять самі за себе:

КВК ДЮП

КВК

Рік

2 місце в

1 місце в

2 місце зонального етапу

2 місце в

3 місце в

3 місце в м.Києві

«Жовті шланги»

«ГАПЛИК-АГА»

Авторська пісня команди «Жовті шланги»

1 місце в м.Києві

«Жовті шланги»

5 місцевпмеканре счапе65

3 місце в Деснянському районі

2 місце в Деснянському районі

3 місце в Деснянському районі

2 місце в Деснянському районі

Проект

Найрізноманітніші таланти учнів сш № 207 підтверджують грамоти і дипломи переможців фестивалів та конкурсів:

• «Таланти твої,Деснянщино»,перемога в номінації Вокал;
  • Переможці міського фестивалю-конкурсу авторської пісні ВІА «Без питань»;
  • Фестиваль «Цветное небо» в м. Скадовськ;
  • Переможці районного фестивалю авторської пісні;
  • Заребма Владислав – 2 місце міжнародних змаганнях з технічної творчості на о. Філіппіни;
  • Перше місце конкурсу змагань-команд юних інтелектуалів, що проводила Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток»;
  • Третє місце в міському конкурсі авторської прози, поезії та пісні «Легенди про кохання»;
  • Учасники клубу «Інтелектуал» Київського міжнародного університету;
  • Третє місце конкурсі присвяченого 95-річчу з дня народження С.В. Михалкова
  • Друге місце районного етапу фестивалю-конкурсу «Маю честь» Скивка Артем – 2013 р, Зінченко Роман -2014 р.Рома Зінченко

Свої таланти учні проявлять займаючись у різноманітних гуртках, що працюють в школі:

• Євроклуб;
  • Екопатруль;
  • Художнє ліплення;
  • Орігамі.

Загалом у школі працює 17 гуртків. Роботи гуртка «Художнє ліплення» не одноразово посідали призові місця та міських та Всеукраїнських фестивалях-конкурсах народної творчості.

Попередня Червень 2021 Наступна