Соціальний захист

В школі вчаться діти, котрі не мають повноцінної сім’ї – це сироти, напівсироти, діти з неповних сімей, діти,батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, діти матерів-одиначок та інші пільгові категорії. З кожним роком кількість таких дітей збільшується ( в зв’язку з тим, що багато батьків розлучаються). Їм приділяється належна увага та підтримка перед усім це:

- Отримання безкоштовної шкільної форми;

- Безкоштовний перегляд всіх вистав, що проходять в школі;

- Літнє пільгове оздоровлення;

- Отримання пільгових подарунків та запрошень на новорічні і різдвяні свята;

- Отримання безкоштовних щоденників;

- 100% забезпечення шкільними підручниками;

- Пільгове оздоровлення в санаторії «Косів» м. Косів Івано-Франківської області з 2010р.;

- Пільгове харчування.

Проект

В роботі з учнями пільгових категорій окрему увагу виділяється роботі з дітьми-інвалідами – це участь в районному фестивалі «Повір у себе» (Учениця 9го класу Джафарова Аміна вже три роки поспіль стає переможцем цього фестивалю), зайнятість в гуртках та секціях (учень 10го класу Яременко Ілля є призером України з плавання), участь в районних творчих конкурсах (Учениця 8го класу Данішевська Вероніка – призер районного конкурсі «Міс Дюймовочка»).

Основною місією школи – є створення умов для реалізації духовного, інтелектуального і фізичного потенціалу особистості учнів. Проект

Пріоритетними формами організації і методами виховної роботи є:

- Творча діяльність учнів в системі особисто-орієнтованого підходу і морального розвитку учнів;

- Необхідна умова – творча діяльність кожного педагога;

- Середовище реалізації моделі випускника – демократичне відношення в педагогічному колективі.

Мета виховання – максимальний розвиток особистості. Проект

Важливе виховне завдання школи – створити такі умови, щоб учні після уроків знов бігли до школи, знаючи, що їм буде цікаво!

Попередня Серпень 2021 Наступна