Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №207 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
  •

Мета: виховати життєво компетентну особистість, що здатна відповідати не тільки за себе, але й за оточуючих, бути справжнім патріотом, громадянином своєї держави.

Кредо: конкурентоздатну, компетентну особистість може виховати тільки конкурентоздатний, компетентний педагог.

Девіз року: Україна понад усе!

Структура 2019/2020 навчального року

Перший семестр 02 вересня - 24 грудня 2019 року
Другий семестр 13 січня - 29 травня 2020 року

Осінні канікули 28 жовтня - 03 листопада 2019 року

Зимові канікули 25 грудня 2019 - 12 січня 2020 року

Весняні канікули 23 березня - 29 березня 2020 року

Увага!

На підставі Протоколу № 9 від 11.03.2020 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Про попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Києва» призупинено освітній процес у закладах загальної середньої освіти всіх типів, форм власності міста Києва та організовано дистанційне навчання з 12 березня.

Шановні батьки!

Прийом документів у 1-ші класи відбувається за попереднім записом у директора за телефоном 518-91-56 або на вахті у зручний час.

Необхідні документи:паспорт з пропискою+копія, свідоцтво про народження дитини+копія, медична довідка (за наявності).

Маска, гумові рукавички, кулькова ручка

/Files/images/31_1.jpeg/Files/images/31_2.jpeg/Files/images/31_3.jpeg

Наказ

Ми раді бачити вас у нашій шкільній родині

Вчителі перших класів

.

Наказ про структуру 2019/2020 навчального року та організацію навчально-виховного процесу в спеціалізованій школі №207 від 20.08.19

Наказ про внесення змін да наказу від 05.02.2020 №21 "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році"

МЕРЕЖА по спеціалізованій школі № 207 на 2019/2020 навчальний рік

Мережа 2020

Інформація про вільні місця станом на 02.03.2020 року

1 класи - 2
2 класи - 0
3 класи - 0
4 класи - 7
5 класи - 0
6 класи - 3
7 класи - 3
8 класи - 11
9 класи - 7
10 класи - 20
11 класи - 8

Чи готова ваша дитина до школи?
Домашня діагностика

Cambridge English Exams

Шановні батьки!

Спеціалізована школа №207 бере участь у програмі Cambridge English Schools.

Школа підписала меморандум про співпрацю з двома освітніми департаментами всесвітньо відомого університету Кембридж, а саме з видавництвом Кембриджського університету, Cambridge University Press, а також з екзаменаційним департаментом Кембриджського університету, Cambridge English Language Assessment. Ця програма пропонує інтегрований підхід до вивчення англійської мови, що використовує інтерактивні навчальні матеріали та мовні кваліфікації, що відповідають міжнародним освітнім стандартам.

Високоякісна система тестування дозволяє чітко розуміти прогрес Ваших дітей відповідно до Загальноєвропейської шкали рівнів мовної компетенції (Common European Framework of Reference).

Екзамени Cambridge English створені для поступового вдосконалення англійської мови від початкової до старшої школи. Починаючи з Young Learners: Starters (2й навчальний рік), Young Learners Movers (4й навчальний рік) та Young Learners: Flyers (5 клас), у середній та старшій школі ваша дитина має змогу отримати сертифкат Cambridge English: Key for Schools (7 клас), які допоможуть вашим дітям у вступі до найкращих університетів світу та працевлаштуванні у міжнародні компанії. До того ж сертифікати Cambridge English: Preliminary for Schools та Cambridge English: First for schools визнані Міністерством освіти і науки України та звільняють учнів від складання Державної підсумкової атестації у випускних класах і гарантують максимальний бал (12 балів) в додаток до атестата про шкільну освіту.

За Вашим бажанням Ваша дитина має змогу протягом цього навчального року підготуватися та наприкінці року скласти іспит відповідого рівня.

Програма Cambridge English Schools - це міжнародна ініціатива. Спеціалізована школа №207 має почесний статус учасниці даного освітнього проеку. Ми вдячні Вам за довіру, за вибір саме нашого закладу.

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи