• Ви знаходитесь тут:

• Соціально - психологічна служба

Соціально-психологічну службу навчального закладу представляє

Соціальний педагог

соціальний педагог Богданова Марина Миколаївна.

Працює на посаді з 2018 року. За дипломом спеціаліст соціальної роботи. У 2019 році пройшла курси підвищення кваліфікації соціальних педагогів. У 2019 році успішно закінчила "Тренінг для тренерів з єлементами коучінгу", маю сертифікат.

Основна сфера діяльності соціального педагога – «особа в осередку», «особа в ситуації», «особа в сім’ї». Виходячи з цього, спеціаліст виконує найрізноманітнішу роботу, пов’язану з вихованням, інформуванням, консультуванням, організацією та координацією навчального процесу між педагогами, учнями та батьками.

Головною метою роботи є допомога в розв’язанні соціальних та емоційних проблем дітей.

Соціально-педагогічний патронаж, який здійснює соціальний педагог, сприяє взаємодії закладу освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх інтеграції до умов соціального середовища, забезпечує консультативну допомогу батькам.

Основні напрямки соціально-педагогічної роботи:

1. Соціальні дослідження.

2. Робота з охорони дитинства і соціальний патронаж сім’ї.

3. Профілактична робота.

4. Консультаційно-просвітницька робота.

5. Зв’язки з громадськістю.

Пріоритетні напрямки роботи:

- індивідуальне консультування здобувачів освіти - надання адресної підтримки та допомоги ;

- розвивально-профілактична групова робота зі здобувачами освіти (система заходів, спрямованих на повноцінний розвиток та соціалізацію здобувачів освіти, засвоєння ними соціально-прийнятних норм спілкування та поводження у суспільстві, попередження негативних явищ у дитячому середовищі).

Досягнення в соціально-педагогічній діяльності протягом навчального року.

Досягнуто плідної співпраці з усіма учасниками освітнього процесу.

Забезпечено ефективне проведення діагностичної, просвітницько-профілактичної та соціально-підтримуючої індивідуальної та групової роботи зі здобувачами освіти, батьками, вчителями.

Завдання на 2020/2021 навчальний рік.

У 2020/2021 навчальному році мною буде продовжено роботу щодо забезпечення систематичного та своєчасного вивчення особливостей соціалізації здобувачів освіти, створення належних умов для їх повноцінного розвитку, надання комплексної соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.

Особливу увагу в цьому навчальному році планую приділяти:

-створенню безпечного освітнього середовища;

-формуванню в дітей ціннісних життєвих навичок;

-підвищенню в учнів мотивації до навчання;

-попередженню дитячих конфліктів та булінгу, соціальної дезадаптації учнів;

-формуванню в учнів критичного мислення, навичок самопрезентації, активної громадської позиції;

-укріпленню між учасниками освітнього процесу довірливих та доброзичливих стосунків.

Головними завданнями будуть:

-охорона і захист прав та інтересів дітей;

- вивчення особливостей особистості учня, соціальної ситуації розвитку та умов життєдіяльності;

-виявлення інтересів та потреб, проблем і труднощів дітей та підлітків;

- орієнтація учнів на здоровий спосіб життя;

- сприяння виявленню творчих нахилів, розкриттю здібностей дітей та підлітків, участі учнівської молоді у суспільно-корисній діяльності;

-зміцнення зв’язків з громадськими організаціями та державними установами.

- створення та розвиток сторінки «Соціально психологічної служби» на сайті школи

-соціально- психологічна підтримка всіх учасників навчального процесу в умовах адаптивного карантину

-підвищення психосоціальної стійкості особистості усіх учасників освітнього процесу до впливів соціального середовища

ГРАФІК РОБОТИ