• Ви знаходитесь тут:

Виховна робота

Виховання – це не робота, а мистецтво та моральні правила. Уся справа виховання залежить від того хто виховує. Лише успішний учитель виховує успішну людину, лише творчий вчитель виховує творчу людину, лише компетентний учитель виховує компетентну людину, лише талановитий учитель виховує талант. Заходи

Виховна робота в спеціалізованій школі №207 спрямована на виховання компетентності та створення екологічного середовища навчання і направлена на розвиток соціальної активності учнів, профілактику негативних явищ в учнівському середовищі, виховання всебічно розвиненої особистості, дбайливого ставлення до довкілля, збереження історії та традицій українського народу.

Зміст виховання складає систему загальнокультурних і національних цінностей та сукупність соціально-значущих якостей особистості, що характеризують її ціннісне ставлення:

• до суспільства і держави;
  • до людей;
  • до природи;
  • до мистецтва;
  • до праці;
  • до себе.

Головним завдання сьогоднішньої виховної практики в школі визначено екологію освітнього середовища – середовище соціальних, культурних, життєвих виборів особистості. Одним із визначальних принципів виховної системи є взаємозв’язок впливів:

• родини;
  • учителів;
  • соціальних об’єктів;
  • довкілля (виховного простору).
  • Заходи

Проблеми сучасної школи складні та багатогранні, одна з них збереження цілісності навчально-виховного процесу. Основні напрямки виховання дітей та молоді у національній системі виховання, Концепцією громадського виховання, Концепцією безпечного материнства, програмами «Обдаровані діти», «Діти України», «Українська родина» та інші.Заходи

Видатний український педагог К.Д. Ушинський писав: «Дух закладу не в стінах, не на папері, а в характері більшості вихователів, і від них переходить до вихованців». Саме такі: творчі, цілеспрямовані, компетентні, креативні, вихователі працюють в спеціалізованій школі № 207 і будують свою роботу за напрямками за напрямками:

• Організація дитячого самоврядування через реалізацію проектів: “Добродій”, “Інформація вирішує все”, “Таланти твої, 207-а”, “Наш вибір - життя”, “Збережемо планету”, “Спорт”, «З Україною в серці»;
  • Екологія освітнього середовища;
  • Профілактика правопорушень;
  • Профілактика дорожньо-транспортного травматизму та протипожежна безпека;
  • Пропаганда здорового способу життя та всебічний гармонійний розвиток світогляду та внутрішньої культури (відвідування музеїв, театрів, виставок);
  • Робота з батьками;
  • Соціальний захист;