Мета: виховати життєво компетентну особистість, що здатна відповідати не тільки за себе, але й за оточуючих, бути справжнім патріотом, громадянином своєї держави.

Кредо: конкурентоздатну, компетентну особистість може виховати тільки конкурентоздатний, компетентний педагог.

Девіз року: Моя гордість, моя сила - моя Україна!

Телефон для довідок 518-91-56

Інформація щодо наявності вільних місць в усіх та, зокрема, перших класах на 25.08.2021.
1 класи1
2 класи3
3 класи2
4 класи0
5 класи6
6 класи3
7 класи10
8 класи4
9 класи7
10 класи6
11 класи0

Прийом да перших класів

наказ
закріплено мікрорайон за СШ № 207 для проведення організованого прийому дітей до 1-х класів у 2021-2022 н. р.:
- Вул. Космонавта Волкова: 16, 18, 20, 20-А
- Проспект Лісовий: 31, 33, 35, 41,

а також звертаємо Вашу увагу, що закріплено мікрорайон за СШ № 207 для проведення організованого прийому дітей до 5-х класів у 2021-2022 н. р.:

- Вул. Космонавта Волкова: 16, 18, 20, 20-А, 22, 24, 26
- Проспект Лісовий: 41, 43.

Право на першочергове зарахування мають:

- Діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене;
- Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі освіти;
- Діти працівників цього закладу освіти.

Перелік документів для зарахування до 1-го класу:

- Заява про зарахування до закладу освіти;
- Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документу);
- Оригінал медичних довідок: форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» та форма № 063/0 «Картка профілактичних щеплень».

Попередній запис за телефоном (044) 518 91 56.

При подачі пакета документів для зарахування до першого класу при собі обов'язково мати паспорт та ручку.

Нормативні акти, що гарантують прийом дітей до 1-х класів:
Закони України «Про повну загальну середню освіту», «Про загальну середню освіту», постанова Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» та Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367.

ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 29.12.2020 року № 717 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Деснянського району міста Києва у 2021-2022 навчальному році.»

Мікрорайон спеціалізованої школи № 207 з поглибленим вивченням англійської мови

- Вул. Космонавта Волкова: 16, 18, 20, 20а

Маршрут1Маршрут2
Маршрут3

Чи готова ваша дитина до школи?

Домашня діагностика

Cambridge English Exams

Шановні батьки!

Спеціалізована школа №207 бере участь у програмі Cambridge English Schools.

Школа підписала меморандум про співпрацю з двома освітніми департаментами всесвітньо відомого університету Кембридж, а саме з видавництвом Кембриджського університету, Cambridge University Press, а також з екзаменаційним департаментом Кембриджського університету, Cambridge English Language Assessment. Ця програма пропонує інтегрований підхід до вивчення англійської мови, що використовує інтерактивні навчальні матеріали та мовні кваліфікації, що відповідають міжнародним освітнім стандартам.

Високоякісна система тестування дозволяє чітко розуміти прогрес Ваших дітей відповідно до Загальноєвропейської шкали рівнів мовної компетенції (Common European Framework of Reference).

Екзамени Cambridge English створені для поступового вдосконалення англійської мови від початкової до старшої школи. Починаючи з Young Learners: Starters (2й навчальний рік), Young Learners Movers (4й навчальний рік) та Young Learners: Flyers (5 клас), у середній та старшій школі ваша дитина має змогу отримати сертифкат Cambridge English: Key for Schools (7 клас), які допоможуть вашим дітям у вступі до найкращих університетів світу та працевлаштуванні у міжнародні компанії. До того ж сертифікати Cambridge English: Preliminary for Schools та Cambridge English: First for schools визнані Міністерством освіти і науки України та звільняють учнів від складання Державної підсумкової атестації у випускних класах і гарантують максимальний бал (12 балів) в додаток до атестата про шкільну освіту.

За Вашим бажанням Ваша дитина має змогу протягом цього навчального року підготуватися та наприкінці року скласти іспит відповідого рівня.

Програма Cambridge English Schools - це міжнародна ініціатива. Спеціалізована школа №207 має почесний статус учасниці даного освітнього проеку. Ми вдячні Вам за довіру, за вибір саме нашого закладу.

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Сертифікат

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи