Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014-2015 н.р.

Предмет

Місце

Клас

ПІ учня
переможця

ПІБ вчителя

Образотворче мистецтво

ІІІ

7 А

Гладка Ірина

К Коломієць Л.П.

Образотворче мистецтво

ІІІ

10 А

Терновська Анна

Коломієць Л.П.

Образотворче мистецтво

ІІ

11 Б

Кобилінська Юлія

Коломієць Л.П.

Українська мова та література

ІІІ

9 Б

Божок Діана

Кроль В.В.

Українська мова та література

ІІІ

11 Б

Пасова Наталія

Приліпко О.Г.

Географія

ІІІ

11 Б

Пасова Наталія

Білим В.А.

Географія

ІІІ

11 Б

Надольський Роман

Білим В.А.

Географія

ІІІ

10 А

Радько Анастасія

Білим В.А.

Географія

ІІІ

10 А

Куба Євген

Білим В.А.

Біологія

ІІІ

11 Б

Пасова Наталія

Липецька О.І.

Світова література

ІІІ

11 Б

Пасова Наталія

Шевченко П.І.

Світова література

ІІІ

11 Б

Надольський Роман

Шевченко П.І.

Світова література

ІІІ

10 А

Стуконог Анастасія

Кроль В.В.

Англійська мова

ІІ

8 Б

Кубов Євген

Нарбекова В.А.

Англійська мова

ІІ

8 Б

Тимченко Марина

Коновал В.А.

Англійська мова

ІІ

8 А

Радько Максим

Діденко Т.П.

Англійська мова

ІІ

8 Б

Кубов Євген

Нарбекова В.А.

Англійська мова

ІІ

8 Б

Товбер Владислава

Коновал В.А.

Англійська мова

ІІІ

8 Б

Федоренко Анастасія

Нарбекова В.А.

Англійська мова

ІІІ

4 Б

Довгаль Поліна

Нарбекова В.А.

Німецька мова

ІІІ

8 А

Радько Максим

Завгородня Т.А.

Німецька мова

ІІІ

8 А

Волков Михайло

Завгородня Т.А.

Історія

ІІІ

10 А

Жоріна Сюзанна

Осипенко І.П.

Історія

ІІІ

11 Б

Надольський Роман

Марченко М.А.

Історія

ІІ

11 А

Довбій Валентина

Осипенко І.П.

Правознавство

ІІ

9 Б

Волков Сергій

Осипенко І.П.

Комп’ютерна анімація

І

7 А

Гладка Ірина

Новицька Н.Б.

Комп’ютерна анімація

ІІ

8 А

Солонина Дарина

Новицька Н.Б.

Комп’ютерна графіка

ІІІ

6 А

Призь Дарина

Новицька Н.Б.

Комп’ютерна графіка

І

7 А

Прокопчук Аліна

Новицька Н.Б.

Комп’ютерна графіка

І

7 А

Прокопчук Аліна

Новицька Н.Б.

Комп’ютерна графіка

ІІ

8 А

Товкач Анастасія

Новицька Н.Б.

Християнська етика

ІІІ

4 А

Гончаренко Дар’я

Перепелиця Л.І.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

7 А

Гладка Ірина

Шевченко П.І.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІ

3 А

Янішевський Андрій

Манчул Л.П.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

3 А

Воронецький Олександр

Манчул Л.П.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

3 Б

Костейчук Вікторія

Копич М.Р.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

7 Б

Сліпченко Ольга

Бєлкіна О.Г.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

8 Б

Кубов Євген

Кравець Д.А.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

10 А

Жоріна Сюзанна

Приліпко О.Г.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

9 Б

Ужва Альона

Кроль В.В.

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

11 Б

Надольський Роман

Приліпко О.Г.

МАН (англійська мова)

ІІ

10 А

Радько Анастасія

Євтушенко Л.В.

МАН (історія України)

ІІІ

10 А

Білоножко Анастасія

Марченко М.А.

МАН (історія України)

ІІІ

10 А

Стуконог Анастасія

Марченко М.А.

МАН (історія України)

ІІ

8 Б

Козубенко Анна

Осипенко І.П.

Міжнародний мовно – літературний конкурс ім.. Тараса Шевченко

ІІІ

10 А

Радько Анастасія

Приліпко О.Г.

Кiлькiсть переглядiв: 168

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031