| Місце | Клас | ПІ учня | ПІБ вчителя | ||||
Образотворче мистецтво | ІІІ | 7 А | Гладка Ірина | К Коломієць Л.П. | ||||
Образотворче мистецтво | ІІІ | 10 А | Терновська Анна | Коломієць Л.П. | ||||
Образотворче мистецтво | ІІ | 11 Б | Кобилінська Юлія | Коломієць Л.П. | ||||
Українська мова та література | ІІІ | 9 Б | Божок Діана | Кроль В.В. | ||||
Українська мова та література | ІІІ | 11 Б | Пасова Наталія | Приліпко О.Г. | ||||
Географія | ІІІ | 11 Б | Пасова Наталія | Білим В.А. | ||||
Географія | ІІІ | 11 Б | Надольський Роман | Білим В.А. | ||||
Географія | ІІІ | 10 А | Радько Анастасія | Білим В.А. | ||||
Географія | ІІІ | 10 А | Куба Євген | Білим В.А. | ||||
Біологія | ІІІ | 11 Б | Пасова Наталія | Липецька О.І. | ||||
Світова література | ІІІ | 11 Б | Пасова Наталія | Шевченко П.І. | ||||
Світова література | ІІІ | 11 Б | Надольський Роман | Шевченко П.І. | ||||
Світова література | ІІІ | 10 А | Стуконог Анастасія | Кроль В.В. | ||||
Англійська мова | ІІ | 8 Б | Кубов Євген | Нарбекова В.А. | ||||
Англійська мова | ІІ | 8 Б | Тимченко Марина | Коновал В.А. | ||||
Англійська мова | ІІ | 8 А | Радько Максим | Діденко Т.П. | ||||
Англійська мова | ІІ | 8 Б | Кубов Євген | Нарбекова В.А. | ||||
Англійська мова | ІІ | 8 Б | Товбер Владислава | Коновал В.А. | ||||
Англійська мова | ІІІ | 8 Б | Федоренко Анастасія | Нарбекова В.А. | ||||
Англійська мова | ІІІ | 4 Б | Довгаль Поліна | Нарбекова В.А. | ||||
Німецька мова | ІІІ | 8 А | Радько Максим | Завгородня Т.А. | ||||
Німецька мова | ІІІ | 8 А | Волков Михайло | Завгородня Т.А. | ||||
Історія | ІІІ | 10 А | Жоріна Сюзанна | Осипенко І.П. | ||||
Історія | ІІІ | 11 Б | Надольський Роман | Марченко М.А. | ||||
Історія | ІІ | 11 А | Довбій Валентина | Осипенко І.П. | ||||
Правознавство | ІІ | 9 Б | Волков Сергій | Осипенко І.П. | ||||
Комп’ютерна анімація | І | 7 А | Гладка Ірина | Новицька Н.Б. | ||||
Комп’ютерна анімація | ІІ | 8 А | Солонина Дарина | Новицька Н.Б. | ||||
Комп’ютерна графіка | ІІІ | 6 А | Призь Дарина | Новицька Н.Б. | ||||
Комп’ютерна графіка | І | 7 А | Прокопчук Аліна | Новицька Н.Б. | ||||
Комп’ютерна графіка | І | 7 А | Прокопчук Аліна | Новицька Н.Б. | ||||
Комп’ютерна графіка | ІІ | 8 А | Товкач Анастасія | Новицька Н.Б. | ||||
Християнська етика | ІІІ | 4 А | Гончаренко Дар’я | Перепелиця Л.І. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІІ | 7 А | Гладка Ірина | Шевченко П.І. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІ | 3 А | Янішевський Андрій | Манчул Л.П. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІІ | 3 А | Воронецький Олександр | Манчул Л.П. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІІ | 3 Б | Костейчук Вікторія | Копич М.Р. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІІ | 7 Б | Сліпченко Ольга | Бєлкіна О.Г. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІІ | 8 Б | Кубов Євген | Кравець Д.А. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІІ | 10 А | Жоріна Сюзанна | Приліпко О.Г. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІІ | 9 Б | Ужва Альона | Кроль В.В. | ||||
Конкурс ім. П.Яцика | ІІІ | 11 Б | Надольський Роман | Приліпко О.Г. | ||||
МАН (англійська мова) | ІІ | 10 А | Радько Анастасія | Євтушенко Л.В. | ||||
МАН (історія України) | ІІІ | 10 А | Білоножко Анастасія | Марченко М.А. | ||||
МАН (історія України) | ІІІ | 10 А | Стуконог Анастасія | Марченко М.А. | ||||
МАН (історія України) | ІІ | 8 Б | Козубенко Анна | Осипенко І.П. | ||||
Міжнародний мовно – літературний конкурс ім.. Тараса Шевченко | ІІІ | 10 А | Радько Анастасія | Приліпко О.Г. |
Батькам майбутніх першокласників
Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців
Опікуємось долею безпритульних тварин
Усі НовиниГрудень 2020 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |